Nowodvorski Cameleon oferujący możliwość zaprojektowania systemu oświetleniowego

W obecnych czasach modna lampa może odmienić charakter danego miejsca, można nadać mu przytulnej atmosfery. Na szczególną uwagę w tej kwestii zasługuje system Nowodvorski Cameleon, dzięki któremu można zaprojektować w dowolny sposób lampę na miarę własnych potrzeb. Warto dodać, że każda osoba może stworzyć personalizowany projekt z niezwykle zróżnicowanych elementów technicznych. W specjalnym konfiguratorze użytkownicy mogą wybrać poszczególne elementy, które będą wchodzić w skład danej lampy. Wśród takich elementów można wyróżnić między innymi zestawy montażowe w kolorze białym i czarnym, akcesoria mosiądzowe, przewody z przełącznikami, puszki montażowe, klosze okrągłe, kwadratowe, prostokątne czy też ażurowe.

Co oferuje system Nowodvorski Cameleon?

System Nowodvorski Cameleon gwarantuje wysoką jakość wykonania, oryginalny i nietuzinkowy design przy jednoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Produkty i poszczególne elementy inspirowane są modą XXI wieku, posiadają one elementy złota, srebra, czerni, przez co świetnie odnajdą się one we wnętrzach glamour oraz inspirowanych skandynawskimi klimatami. Warto również dodać, że wśród produktów na szczególną uwagę zasługiwać może również kolekcja kolorowych kloszy, które można wykorzystać przy projektowaniu lampy do dziecięcego pokoju. Klosze, w zależności od danego produktu, umożliwiają podłączenie jednego bądź kilku źródeł światła typu E27. System Nowodvorski Cameleon pozwala na stworzenie unikalnego projektu, który z całą pewnością będzie bardzo unikalny, nowoczesny i niebanalny a co najważniejsze, niepowtarzalny.

Nowoczesne i unikalne lampy z możliwością personalizacji

Nowodvorski Cameleon posiada klosze, które projektowane są z najlepszych gatunkowo materiałów. Wśród materiałów, z których korzysta znany i ceniony producent można wymienić między innymi stal nierdzewną, aksamit, szkło. W profesjonalnym konfiguratorze każdy może stworzyć produkt szyty na miarę własnych potrzeb, w dowolnej kolorystyce. Jak wygląda proces tworzenia i projektowania lampy? Otóż, zainteresowana osoba w pierwszym etapie wybiera rodzaj lampy lub klosza, następnie wybiera rodzaj zawieszenia i jego długość i potem wybiera puszkę. Warto dodać, że w konfiguratorze wybiera się także akcesoria montażowe i po ich wybraniu, pojawia się podsumowania danego projektu. Możliwość personalizacji z pomocą systemu Nowodvorski Cameleon jest bardzo łatwa, co stanowi niewątpliwą zaletę. Każdy, kto chce stworzyć unikalny produkt do jadalni, sypialni czy salonu, może zainteresować się wyżej wymienionym syste

Redakcja elbudowa.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.