Jaki odkurzacz bezprzewodowy jest najlepszy?

Mało kto z nas lubi sprzątać. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest wiele więcej ciekawych zajęć. W związku z tym producenci urządzeń AGD wychodzą nam naprzeciw tworząc coraz to lepsze, nowsze i tańsze produkty, które mają nam ułatwić codzienne obowiązki. Warto jest się zapoznać z nowościami na rynku, ponieważ bez wątpienia znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie.

Odkurzacz bezprzewodowy – na co zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia dla siebie?

Po pierwsze należy zastanowić się czego oczekujemy od takiego odkurzacza bezprzewodowego. Wybór jest niesamowicie ogromny, więc bez uprzedniego zawężenia naszych poszukiwać może być trudno zdecydować się na coś konkretnego.

Każdy model odkurzacza posiada swoje wady i zalety. Do wyboru są odkurzacze bezprzewodowe z silnikiem przy rączce, mopujące, z uchwytem ściennym, jak i z różną mocą. Wiele osób uważa, że powinni wybrać odkurzacz z jak największą mocą, ale prawda jest taka, że jedno ładowanie odkurzacza bezprzewodowego spokojnie wystarczy na odkurzenie całego domu aż dwa razy. Nie trzeba więc skupiać się na wyżej wymienionej mocy, ale na innych parametrach oraz możliwościach danego urządzenia.

Odkurzacz bezprzewodowy opinie

Nie jest także prawdą to, że moc ssania idzie w parze z mocą silnika samego odkurzacza. Według opinii użytkowników najlepsze odkurzacze bezprzewodowe to te, których moc ssania oscyluje mniej więcej w okolicach 300 – 350 W. Jak widać, bardzo łatwo można się nabrać na reklamy telewizyjne, które korzystają z niewiedzy konsumentów.

Z tego też powodu zalecamy przed wyborem odkurzacza bezprzewodowego zainteresować się tym tematem. Można dzięki temu uniknąć pomyłek i przepłacania za produkt, z którego nie będziemy zadowoleni. Moc ssania jest o tyle ważna, że dzięki niej oszczędzamy czas oraz pieniądze na prąd. Warto jest osobiście wybrać się do sklepu, w którym oferowane są usługi przetestowania odkurzacza i sprawdzenia jak dany model zbiera kurz i brud z przeróżnych powierzchni. Z pewnością w każdym większym mieście można znaleźć tego typu sklep.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać dla siebie?

Kolejną rzeczą nad jaką powinniśmy pomyśleć jest to ile waży dany model odkurzacza bezprzewodowego. Trudno jest odkurzać pajęczyny i obrazy, jeśli odkurzacz jest bardzo ciężki. Typowym dodatkiem do odkurzacza bezprzewodowego (inaczej nazywanego pionowym) jest elektroszczotka, którą można znaleźć wewnątrz odkurzacza. Pomaga ona jeszcze lepiej zbierać kurz i brud z podłogi. Napędzana jest ona silnikiem elektrycznym. Jest to wręcz idealne rozwiązanbie dla właścicieli psów albo kotów.

Warto jest się rozeznać, czy wybrany przez nas model wyposażony jest w miękką szczotkę do kurzu. Znacznie ułatwi nam to codzienną pracę z odkurzaczem. Coraz więcej osób jest zainteresowanych kupnem odkurzacza bezprzewodowego przez aplikację Aliexpress. Nic w tym dziwnego, ponieważ stosunek jakości do ceny jest wręcz świetny.

Jakie odkurzacze są najczęściej wybierane przez klientów?

Jeśli chodzi o odkurzacze bezprzewodowe, prym wiedzie marka Dyson. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest to klasa sama w sobie, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Numerem 1 w roku 2020 był model Dyson V11 Absolute. Wyróżnia go to, że idealnie sprawdza się dla osób z różnego rodzaju alergiami. Działa on aż w trzech trybach, ma wyświetlacz LCD i świetnie sobie radzi na praktycznie każdej powierzchni.

Drugie miejsce należy do odkurzacza pionowego Dyson Cyclone V10 Absolute. Użytkownicy tego modelu nazywają go ”rakietą”, ponieważ ma jeden z silniejszych silników spośród modelów dostępnych na polskim rynku. Od razu pokochały go miliony.

Trzeci w rankingu jest odkurzacz Dyson Cyclone V8 Absolute. Można zauważyć, że model Dyson Cyclone jest najlepszy spośród setek modeli w Polsce. Warto jest rozważyć jego zakup. Ma on nietypowy wygląd oraz bardzo duży wybór kolorystyczny. Ten kto go zakupił, nie pożałował swojego wyboru.

Odkurzacz bezprzewodowy – jakie jeszcze modele znajdziemy w polskich domach?

Bardzo często kupowany jest odkurzacz Philips SpeedPro Max FC6823/01. Ten produkt zaopatrzony jest w nasadkę zasysającą 360 stopni, posiada on także podświetlenie LED, które uwydatnia kurz oraz brud znajdujący się na danej powierzchni. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez problemu znajdziemy nawet najmniejszy okruszek.

Odkurzacz pionowy Electrolux Ergorapido EER7ALLRGY wyróżnia się tym, że łatwo dociera do trudnodostępnych miejsc. A przecież jest to jeden z ważniejszych czynników, jakimi sugerują się osoby wybierające najlepszy dla siebie odkurzacz bezprzewodowy. Warto jest przejrzeć ofertę odkurzaczy bezprzewodowych Electrolux, ponieważ ta marka tworzy naprawdę niesamowite produkty.

Odkurzacz pionowy Xiaomi Roidmi F8 Cleaner jest także wysoko w rankingu odkurzaczy bezprzewodowych 2020. Posiada on wiele dodatkowych szczotek i szczoteczek, które bez wątpienia ułatwiają dostanie się odkurzacza i sprzątnięcie bardzo trudno dostępnych miejsc. Jego czujnik zmroku włącza automatycznie lampkę LED, która oświetla zaciemnione miejsce. Ponadto wyżej wymieniony model jest bardzo lekki i poręczny.

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć na temat bezprzewodowych odkurzaczy?

Jeśli nie chcemy ciągnąć kabla po całym domu i lubimy wygodę oraz komfort – jak najbardziej powinniśmy się zdecydować na taki właśnie odkurzacz bezprzewodowy. Te wspaniałe urządzenia są nie tylko lekkie i zwrotne, lecz także bardzo opłacalne. Możesz zapomnieć o ciężkim, klasycznym odkurzaczu z kablem, który niewygodnie wkładało się do szafy. Teraz powstają coraz to nowsze, lepsze oraz nowocześniejsze urządzenia. Na szczęście!

Dzięki odkurzaczom pionowym zyskujemy dużo miejsca w schowku oraz czas. Tego typu urządzenia bez wątpienia pokochają właściciele czworonogów, którzy na co dzień borykają się z problemem sierści znajdującej się w całym domu. Przy niewielkim wkładzie energii można pozbyć się sierści raz na zawsze. Według opinii klientów najważniejsze jest, aby przy wyborze najodpowiedniejszego dla nas odkurzacza bezprzewodowego zwrócić uwagę na czas, w jakim możemy się zmieścić odkurzając na jednym naładowaniu baterii.

Redakcja elbudowa.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.